Розробка іміджевого ролика для національного бренду “Молокія”

Передісторія
Компанія “Молокія” – національний бренд, під яким об’єднано молочну продукцію широкого асортименту. Виготовлена вона на “Тернопільському молокозаводі”. Поширена у всьому західному регіоні України, а також у Київській та частині центральних областей нашої країни. Компанія не виходить на більш віддалені ринки, адже зазначає, що виготовляє натуральну продукцію, термін зберігання якої передбачає недалекі відстані транспортування.

Пропозиція
Компанія “Молокія” звернулася до нас з ідеєю свого проекту “Відкрий Україну з Молокія – 2017” та пропозицією долучитися до кампанії й зняти іміджевий ролик – промо відео про Львів.

Ідея
Робота зі створення іміджевого ролика почалася із розробки ідеї для відео про Львів. Зйомка відео мала виконати нашу мету – занурити глядача у атмосферу одного із найкрасивіших туристичних міст України, а, можливо, і світу. Цим ми – разом із компанією “Молокія” – мали на меті допомогти українцям відкрити для себе Україну та пізнати її краще.

Інтро
Це не просто черговий ролик красивих панорам Львова та нарізок із уривків міського життя. Без сумніву, ці компоненти тут також присутні. Але наш новий іміджевий відео ролик “Львів. Відкрий Україну із Молокія – 2017”– це невеличка новела, короткометражний фільм.

Історія зйомки іміджевого ролика “Львів”
У іміджевому ролику з проекту “Відкрий Україну з Молокія”, який зняла студія Vitamin, присутній стрижень – сюжет із характером. Адже це історія однієї жінки, пристрасть життя якої – біг.
Та що може бути кращим, ніж біг? Лише біг у красивому історичному місті Львові поміж його старовинними будівлями та історичними спорудами, оповитими легендами та неймовірними фактами.
І ось ця жінка – персонаж нашого промо відеоролика – вирішує випробувати себе й подається на міжнародний напівмарафон, що відбувається в її улюбленому Львові.
Проморолик про Львів знятий у інтерактивному стилі. Ми зняли це промо, надавши йому ефекту комунікації між відео та глядачем завдяки побудові діалогів між головною героїнею та оповідачем за кадром.
Компанія “Молокія” вирішила створити проект, яким хотіла познайомити українців одне з одним і показати їм особливості різних міст нашї великої країни. Тож команда студії “Vitamin” разом із національним брендом “Молокія” вирішила показати Вам простих і, водночас, зовсім не простих людей, жителів одного із українських міст, мешканців Львова. Ми намагалися зробити це максимально драйвово, цікаво, так, щоб промо ролик був просякнутий духом історії та неповторною львівською атмосферою. Особливого штриху додав освіжаючий львівський дощик під час напівмарафону.

Проект:
Промокампанія “Відкрий україну з Молокія – 2017”

Виконані роботи:
– Вивчення мети і цілей компанії “Молокія”
– Розробка креативної ідеї у рамках промокампанії
– Написання сценарію іміджевого ролика “Львів”
– Комплексна зйомка відео проморолика
– Постпродакшн

Клієнт: Молокія

Агентство: Vitamin ADV

Продакшн студія: Vitamin Film Studio

Керівник проекту: Віталій Соболевський

Акаунт директор: Орест Загорський

Режисер: Назар Шпільчак

Оператор: Володимир Никифорук, Григорій Унгурян, Назар Дзюбинський, Олександр Оранський

Продюсер: Люда Байда

[contact-form-7 404 "Not Found"]