Розробка дизайну упаковок та боксів для продукції “Терра”

Компанія “Терра” виробляє сніданки швидкого приготування, пластівці, каші та виготовляє різноманітні крупи, зокрема вівсяну, кукурудзяну, пшеничну, манну та інші. Бренд займає провідні позиції на ринку: “Терра” неодноразово отримувала численні нагороди за якість виготовленої продукції, а також як лідер по обсягах експорту, що здійснюється у безліч країн світу на більшості континентів.

Завдання
Компанія “Терра” доручила нам розробити сучасну, стильну, “смачну” та впізнавану упаковку та бокси для сніданків швидкого приготування.

Рішення
Світлі тони розробленого нами дизайну підкреслюють легкість продукції “Терра”. Смачні мінімалістичні елементи упаковок та боксів створюють атмосферу затишного домашнього сніданку. Легкі динамічні лінії надають упаковкам стильності та витонченості.
Продукція швидкого приготування від “Терра” створена із думкою про здоров’я та легкість, тож ми наповнили композицію штрихами, що асоціюють сніданки із натуральністю та корисністю. Крім цього, наші дизайнери створили бокси для упаковок, які доповнюють цілісний візуальний образ продукції.

Дане упакування також було представлене в списку найкращих дизайнів горіхів та зерна за версією онлайн-видання DesignRush.

[contact-form-7 404 "Not Found"]