Разробка сайту для ЖК “Квартал Краківський”

«Вамбуд» – будівельна компанія, яка працює на ринку житлової та комерційної нерухомості з 2006 року. За час свого існування підприємство заробило бездоганну репутацію і вважається одним із найвідповідальніших забудовників в Івано-Франківську. У 2014 році компанія стала переможцем Всеукраїнського конкурсу на кращі будівлі та споруди року. “Вамбуд” отримала найпрестижнішу нагороду серед забудовників України — посіла третє місце в номінації «Об’єкти житлового будівництва».

Люди, які працюють в компанії – це висококваліфіковані, енергійні, цілеспрямовані, працівники з великим досвідом роботи, основним завданням яких є сумлінне виконання покладених на них обов’язків для досягнення спільної цілі.
Однією з таких цілей став житловий комплекс “Квартал Краківський”.
“Квартал Краківський” – нове місто в передмісті Івано-Франківська. Сучасний житловий комплекс, який створений для людей, які хочуть домашнього комфорту та воліють сховатись від міської метушні.

Завдання:
Створити сайт житлового комплексу “Квартал Краківський”

Рішення:
Розробляючи дизайн сайту, ми мали на меті передати особливу історію про таємне місце, де були щасливі дітьми, і яке залишиться в пам’яті на все життя. Щоб відвідувач сайту побачив ЖК “Квартал Краківський” і одразу захотів там поселитись, ми зробили візуалізацію панорам для кожної сторінки, які передають затишок та комфорт. Ми подбали про те, щоб потенційному покупцю було легко потрапити всередину будинку, переглянути планування квартир і обрати собі найкращу. За допомогою зручної структури сайту відвідувач зможе самостійно знайти всю необхідну інформацію про ідею проекту, інфраструктуру, особливості та переваги житла від “Вамбуд” та хід будівництва. Основним кольором дизайну є білий, оскільки він натуральний, створює відчуття легкості і наповнює сайт денним, сонячним світлом.

[contact-form-7 404 "Not Found"]