Сайт фільму #SelfieParty

#SelfieParty — український комедійний фільм, знятий Любомиром Левицьким. Стрічка про чотирьох друзів-студентів, які прокидаються в поліцейському відділку, не пам’ятаючи події вчорашнього дня. Їх звинувачують у вбивстві карлика, тіло якого знайшли на газоні будинку, де хлопці влаштували мегавечірку. Щоб встановити хід подій, герої вирішують зібрати усі фото та відео з вчорашнього погрому і з’ясувати, що ж трапилося минулої ночі.

Завдання:
Розробити сайт для молодіжної комедії #SelfieParty.

Рішення:
Перед початком розробки головної веб-сторінки фільму, ми запустили веб-сайт кастингу. Це дало можливість нашим майбутнім акторам заливати свої фото одразу в базу кастинг менеджерів. Ну а фото ясна річ selfie)
Сам фільм – молодіжна комедія, відповідно сайт має бути таким же молодіжним. Для того, щоб він був також і зручним у користуванні та інформативним, ми розділили сайт на розділи. Кожен розділ відповідає за певний період розробки фільму. Наприклад, з розділу “Будинок Роберта”, ми дізнаємось про локацію, де знімалась частина комедії, а з розділу “Кастинг” – як проводився відбір масовки та другорядних героїв фільму. “А в чому ж полягає молодіжність цього веб-сайту?”, запитаєте ви. А в тому, що кожен з Вас, прямо з самого сайту, не витрачаючи свого дорогоцінного часу, зможе перейти на сторінки соціальних мереж, своїх улюблений героїв фільму #SelfieParty. І долучити їх у друзі)