Розробка дизайну упаковки для комплексного фітопрепарату “Пектолван Фіто”

Компанія “Фармак” є не тільки лідером вітчизняного фармацевтичного ринку, а й конкурентним європейським виробником якісної лікарської продукції. Продуктовий портфель компанії містить більше 220 засобів. Щорічно даний список поповнюється на 15-20 найменувань. Виробництво компанії “Фармак” будується на інноваційних технологіях, європейських стандартах якості і турботі про кінцевого споживача.

“Пектолван Фіто” – препарат для лікування гострих респіраторних захворювань, бронхіту, хвороб легенів, що супроводжуються кашлем, у тому числі сухим і болючим. Комплексний фітопрепарат має протизапальну, муколітичну, бронхолітичну, антимікробну і відхаркувальну дію.

Задача:
Розробити дизайн упаковки для комплексного фітопрепарату “Пектолван Фіто”.

Рішення:
У процесі розробки ідеї для дизайну упаковки, ми вирішили зробити акцент на рослинний походження компонентів препарату. На відміну від інших лікарських засобів, “Пектолван Фіто” вселяє довіру, завдяки своєму складу. Тому на упаковці і красуються рослинні елементи (ісландський мох) і величний олень. Приємні кольору, лаконічність зображень та інформативність тексту на упаковці – основні переваги дизайну упаковки препарату “Пектолван Фіто”.

[contact-form-7 404 "Not Found"]