Розробка дизайну упаковки піци для “Karuzo Pizza”

«Карузо Піца» – служба доставки піци в місті Львові, відома своїм особливим підходом до створення піци. Для її приготування використовуються тільки високоякісні інгредієнти, навіть вода для тіста – видобувається з артезіанських свердловин. В меню «Карузо Піца» можна побачити як класичну піцу «Маргарита», так і власні винаходи, на зразок піци «Жирний фраєр». Всього – 20 видів піци.

Особливу увагу «Карузо Піца» приділяє збереженню піци гарячої. Своєї черги на доставку вона чекає в спеціальних термошафах, а сама доставка проводиться в термосумках, що зберігають тепло протягом двох годин.

Завдання:
Karuzo Pizza доручили нам розробку дизайну логотипу і упаковки для піци.

Рішення:
Вивчивши логотипи світових служб доставки піци, ми зупинилися на простому, лаконічному вирішенні. Для написання назви Karuzo Pizza використовували класичний шрифт. Завдяки своїй простоті, логотип легко переноситься на різні поверхні.

Для дизайну упаковки піци ми створили спеціальну ілюстрацію, яка зображує кур’єра служби доставки «Карузо Піца», який мчить на всіх парах. За ним – львівська ратуша і легендарна Пізанська вежа. Так ми створили графічну продуктову легенду: піца така смачна, ніби її виготовляють прямо в Італії і доставляють до Львова.

Також ми вирішили раціонально використовувати дно і бічні частини упаковки, розмістивши на них веселі тексти, що розповідають про рецептуру піци і заходи забезпечення оптимальної температури продукції при доставці.

Використовуючи розроблену стилістику, ми також створили дизайн магніту для Karuzo Pizza, із зображенням смачної піци та номером телефону доставки.