Розробка дизайну логотипу та фірмового стилю для готелю Marco Polo Gudauri

Готельний комплекс «Гудаурі Марко Поло» розташований за 120 км від Тбілісі , на висоті 2196 метрів над рівнем моря. Це один з найбільш високогірних готелів Грузії, і найбільший готельний комплекс на популярному гірськолижному курорті Гудаурі.

Цілий рік гостям «Гудаурі Марко Поло» пропонують широкий спектр indoor і outdoor розваг. Взимку – 35 км гірськолижних трас різного рівня складності, послуги СПА-центру і критий басейн. Влітку – трекінг, прогулянки на конях і велосипедах, а для любителів екстремального відпочинку – рафтинг, кайякінг, клаймбінг і параглайдинг.

Задача:
Головний стереотип про Гудаурі – це, в основному гірськолижний курорт. А після закінчення лижного сезону – тут нічого робити. Насправді ж, влітку з’являється навіть більше можливостей для відпочинку! Тож нам потрібно було закодувати цю інформацію, створивши дизайн логотипу і фірмовий стиль для готелю «Гудаурі Марко Поло».

Рішення:
В основі логотипу – стилізоване зображення сонця. Це метафора привітності, з якою в «Гудаурі Марко Поло» зустрічають гостей, і королівських умов відпочинку.
Логотип ми розділили на дві частирозділений на дві частини – теплу золоту і холодну срібну. Така ж кольорова гамм використовується для написання назви готелю. Так ми продемонстрували , що в «Гудаурі Марко Поло» гостям раді цілий рік.

В основі фірмового стилю – зубчастий орнамент в кольорах бренду. Його контур нагадує силуети Кавказьких гір, які оточують готель «Гудаурі Марко Поло».

[contact-form-7 404 "Not Found"]