Розробка фірмового стилю для міжнародного аеропорту “Львів”

Напередодні ЄВРО-2012 відбулась масштабна реконструкція Міжнародного аеропорту «Львів». Було збудовано новий пасажирський термінал, реконструйовано старий аеровокзал і злітну смугу. Оновлений аеропорт відповідає сучасним міжнародним стандартам. У червні 2013 року, на форумі «Розвиток аеропортів Росії та СНД», його назвали «Найкращим аеропортом СНД».

Одночасно з реконструкцією інфраструктури аеропорту, було вирішено провести ребрендинг Міжнародного аеропорту «Львів». Ще в жовтні 2010 року розпочалися пошуки нової назви. Аеропорт пропонували назвати на честь скульптора Івана Пінзеля, короля Данила Галицького або Степана Бандери. Крапку в цій суперечці поставило народне опитування, проведене одним з львівських інтернет-порталів. Серед дванадцяти тисяч учасників, які долучились до опитування, більшість обрали назву «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького».

Логотип та фірмовий стиль:
Наприкінці 2011 року було оголошено конкурс на кращий логотип для Міжнародного аеропорту «Львів». До кінця року 78 дизайн-студій і майже двісті дизайнерів з України, Польщі і навіть Казахстану, представили свої роботи на суд журі. Зрештою, переміг логотип, створений Віктором Федюком – арт-директором Qubstudio.
В основі логотипу – силует корони, створюваний інверсійним слідом п’яти літаків . Це підкреслює, що аеропорт названо на честь Данила Галицького – першого українського короля. А різний напрямок руху літаків символізує міжнародний статус аеропорту.

Після перемоги Віктора Федюка, Qubstudio отримали замовлення на розробку фірмового стилю для Міжнародного аеропорту «Львів». Крім логотипу, було розроблено спеціальний елемент брендингу, який творці назвали «вогні літаків». Використовуючи ці елементи, дизайнери Qubstudio створили повне керівництво з використання фірмового стилю.

Іміджевий образ:
Поки наші колеги з Qubstudio займались розробкою елементів фірмовго стилю Міжнародного аеропорту «Львів», нам доручили розробку іміджевого образу.
Ідея, розроблена Vitamin ADV, і проста, і креативна. Не секрет, що туристів у Львові приваблює красива архітектура і особлива атмосфера. Тож ми вирішили зібрати головні визначні пам’ятки міста на одній площі: Оперний театр, міська ратуша, Кафедральний собор, львівський трамвай і навіть кав’ярню . Героїня макета спускається до них з небес на трапі.

Більшість об’єктів для образу створив наш СG-відділ: трап, архітектурні об’єкти, столики кафе і т. д. Пошуком дівчини для зйомок займалося модельне агентство Bravo Models, а фотозйомка відбувалась в студії Vitamin Photo Studio.

[contact-form-7 404 "Not Found"]