Розробка ідеї та дизайну календаря для ТМ “Львівські дріжджі”

Історію компанії «Ензим», виробника «Львівських дріжджів», читаєш як приклад з бізнес-підручника. Береш на себе керівництво застарілим підприємством, модернізуєш його, запрошуєш нових фахівців, інвестуєш прибуток у виробництво … І ось, твоя продукція успішно продається на європейському ринку.
Специфика бренда:
Справді, вихід торгової марки «Львівські дріжджі» на європейський ринок – результат продуманої стратегії. У компанії добре знали, що для великих виробників вирішальним фактором є низька закупівельна ціна дріжджів. найважливіше низька оптова ціна дріжджів. У цьому сегменті, конкурувати з європейськими виробниками вкрай складно.

Тому «Львівські дріжджі» зосередилися на роботі з міні-пекарнями (при ресторанах, кафе, готелях) і невеликим сімейним бізнесом. Нових клієнтів забезпечили дуже якісною продукцією, а також додатковим сервісом, консультаціями, професійною підтримкою. Такий підхід виявився дуже продуктивним!

Задача:
Розробити ідею і дизайн іміджевого календаря «Львівських дріжджів», який продемонструє географію експорту.

Рішення:
Розробляючи ідею календаря, ми вирішили показати не тільки географію експорту, а й ті особливі дружні відносини з клієнтами, які культивує компанія. На основі цієї ідеї, ми створили фотоісторію, яка розгортається на сторінках календаря.

Головним героєм ілюстрацій став водій служби доставки «Львівських дріжджів». Він доставляє продукцію у всі куточки Європи і в кожній країні, у кожному місті, його зустрічають хорошого друга або члена сім’ї.

Головного героя та інших персонажів ми фотографували в студії Vitamin Photo Studio. А на етапі пост-продакшену, помістили їх на вулиці європейських міст, у виноградники Франції та інші живописні локації.

[contact-form-7 404 "Not Found"]