Розробка ідеї та дизайну календаря для компанії Pioneer на 2012 рік

«Піонер Україна» – підрозділ компанії Pioneer Hi-Bred International, Inc., корпорації Du Pont («Дюпон»). Компанія спеціалізується на розробці, виробництві та реалізації високоякісного насіння та мікробіологічних продуктів.

В Україні продукція «Піонер» відома ще з 70- их років минулого століття, коли Радянський Союз почав купувати у компанії інбредні лінії кукурудзи для власних селекційних програм. А сьогодні, «Піонер» лідер з продажу насіння гібридної кукурудзи в Україні, і займає друге місце на ринку насіння соняшнику та олійного ріпаку. Секрет успіху простий: компанія пропонує сорти, спеціально розроблені для певного типу клімату і ґрунту, які гарантують збільшення врожайності.

Бренд «Піонер»
Ключові характеристики бренду – сміливість і новаторство – закладено в назві. У США «піонерами» називали безстрашних першопрохідців, підкорювачів Дикого Заходу. А «Піонер» – це перша компанія, яка присвятила себе виключно селекції, виробництву та дистрибуції насіння гібридів кукурудзи.

Задача:
Розробити дизайн іміджевого календаря компанії «Піонер Україна» на 2012 рік.

Рішення:
Чим більше ми вивчали діяльність компанії «Піонер Україна», тим більше дивувались. Нудне слово «селекція» приховувало фантастичне поєднання наукових розробок, інженерії і вільної творчості. Щоб передати ці відчуття клієнтам компанії «Піонер», підкреслити значущість цих досягнень, ми вирішили використовувати художній метод перебільшення – гіперболізацію.