Розробка дизайну упаковки вареників від ТМ “Лімо”

Вже більше 70-ти років «Львівський холодокомбінат» займається виробництвом морозива. Новий етап в історії підприємства розпочався в 2004 році, коли закінчилася масштабна модернізація виробництва. Вона дозволила істотно розширити асортимент і обсяги випуску продукції. Уже в 2012 році було вироблено 12 000 тонн морозива, а компанія увійшла до п’ятірки провідних виробників України. Асортимент продукції розширився до 150 найменувань (для порівняння: за радянських часів випускали всього чотири види морозива).

Досягнення компанії гідно оцінили не тільки споживачі, але й експерти. На десятій міжнародній виставці «Світ морозива та холоду», учасниками якої були 45 вітчизняних і 12 зарубіжних компаній, продукція «Лімо» була відзначена трьома золотими й трьома срібними медалями.

Продукт:
У 2011 році на підприємстві почалося виробництво заморожених напівфабрикатів. Компанія вивела на ринок пельмені, равіолі, вареники, дріжджове і листкове тісто під торговою маркою «Лімо». Сьогодні «Львівський холодокомбінат» продовжує розвивати асортимент заморожених напівфабрикатів. Зокрема, у 2013 році на прилавках магазинів з’явилися котлети та заморожені суміші овочів власного виробництва.

Завдання:
Розробити дизайн упаковки для вареників «Лімо».

Рішення:
Для виробництва легендарної українського страви, «Лімо» використовує традиційну рецептуру і високоякісні інгредієнти. Щоб повідомити про це споживача на рівні дизайну упаковки, ми створили ілюстрацію із зображенням красивого українського пейзажу. Прекрасне поле і колоритний млин вказують на натуральність сировини та вітчизняне виробництво.

На передньому плані ілюстрації ми бачимо зображення інгредієнтів в керамічних тарілках або розміщених на дерев’яному столі. Ці елементи додатково підсилюють відчуття натуральності.

[contact-form-7 404 "Not Found"]