Розробка дизайну упаковки для морозива від ТМ “Лімо”

«Львівський холодокомбінат» виготовляє смачне морозиво вже більше 70 років. Новий етап в історії підприємства почався у 2004 році, коли завершилась масштабна модернізація виробництва, яка дозволила суттєво розширити асортимент та об’єми випуску продукції. Вже у 2012 році було виготовлено 12 000 тон морозива, а компанія увійшла в п’ятірку найбільших українських виробників морозива. В асортименті підприємства більше 150 різновидів продукції (для порівняння: в радянський час виготовляли всього чотири види морозива).

Досягнення компанії гідно оцінили не тільки споживачі, а й експерти. На десятій міжнародній виставці «Світ морозива та холоду», учасниками якої були 45 вітчизняних і 12 зарубіжних компаній, продукція ТМ «Лімо» була відзначена трьома золотими і трьома срібними медалями.

Задача:
Розробити дизайн упаковки морозива «Пломбір» торгової марки «Лімо».

Рішення:
Головною особливістю «Пломбір» від «Лімо» є надзвичайно смачна, ніжна шоколадна глазур. Щоб підкреслити цю особливість, основним кольором упаковки ми зробили апетитний шоколадний, який займає найбільшу частину упаковки. Загалом упаковка виглядає лаконічно, стильно та сучасно.