Розробка дизайну упаковки для безлактозного сиру “Latter”

«Мілкіленд» – міжнародний виробник молочних продуктів, представлений на ринках СНД і Західної Європи. Розташовані в Україні, Росії та Польщі виробничі потужності групи дозволяють переробляти понад 1 млн. тонн молока в рік.

В асортименті продукції «Мілкіленд» сири, масло, суцільномолочні та сухі молочні продукти, що випускаються під різними торговими марками. Міжнародний бренд «Добряна» популярний в Україні, Росії та інших країнах СНД. Свіжа молочна продукція під брендом «Останкінське» вже кілька десятиліть радує жителів російської столиці. А в Польщі добре відомі молочні продукти під торговою маркою Ostrowia.

Продукт:
У 2013 році компанія вирішила розширити асортимент, представивши безлактозний сир під торговою маркою Latter. Непереносимістю лактози страждають, від 1-20% жителів європейських країн. А в Китаї від молочних продуктів вимушено відмовляються 93% відсотка жителів, в Індії – близько 50% дорослого населення. Це серйозна проблема, враховуючи, що молочні продукти є одним з основних джерел білків і кальцію.

Компанією «Мілкіленд» була розроблена особлива технологія виготовлення сиру, що дозволяє розщеплювати лактозу на прості моносахариди, легко засвоювані організмом. При цьому не страждають смакові якості сиру і не зменшується кількість білків і кальцію.

Завдання:
Розробити логотип та упаковку для безлактозного сиру Latter.

Рішення:
Вивчивши корпоративний стиль і традиції торговельних марок «Мілкіленд», ми вирішили зупиниться на простому і лаконічному графічному рішенні. Назва бренду прописана на синій плашці. Нижче – зелена стрічка з написом Lactose Free.

Основний колір упаковки – апетитний «сирний» жовтий. Зелена стрічка з логотипу, також використовується на упаковці.

[contact-form-7 404 "Not Found"]