Зйомки ролика для препарату “Корвалол Н”

«Фармак» — лідер фармацевтичного ринку України. На потужностях підприємства виробляється близько 18 % всіх українських лікарських засобів. Висока якість та ефективність препаратів виробництва «Фармак» сприяли успіху компанії на міжнародних ринках. Сьогодні у продуктовому портфелі компанії більше 200 лікарських засобів, і щороку до них додається ще 15 нових найменувань.

Деякі препарати вже давно стали самостійними брендами. Наприклад, «Фармасулін», яким лікуються 25 % інсулінозалежних хворих в Україні, а також «Амізон», «Ізодибут», «Мебіфон» та ін.

Продукт:
Мабуть, найвідомішим препаратом «Фармак» є заспокійливий засіб «Корвалол». Компанія виробляє цей препарату вже понад півстоліття, постійно розширюючи лінійку. На початку 2013 року в аптеках з’явився «Корвалол» в таблетках, а восени компанія представила краплі «Корвалол Н».

«Корвалол Н» має легку заспокійливу дію, зменшує прояви стресу і нервового напруження. Препарат рекомендують при неврозах з підвищеною дратівливістю, нерізко виражених спазмах коронарних судин, тахікардії, та в комплексній терапії артеріальної гіпертензії та вегето-судинної дистонії.

Задача:
Компанія «Фармак» доручила нам створення рекламного відеоролика для м’якого седативного засобу «Корвалол Н».

Рішення:
Головними прихильниками бренду «Корвалол» є люди старшої вікової групи. Тому для ролика ми знайшли акторів, які представляють ЦА препарату. Вони продемонстрували, наскільки небезпечним може бути стрес у поважному віці і як важливо мати при собі «Корвалол Н».

Клієнт: ПАТ «ФАРМАК»

Агентство: Vitamin ADV

Продакшн студія: Vitamin Film Studio

Керівник проекту: Віталій Соболевський

Художник-постановник: Михайло Левченко

Оператор: Олександр Поздняков

Режисер: Ілля Лазоркін

[contact-form-7 404 "Not Found"]