Рекламний ролик препарату “Назоферон”

З 2010 року «Фармак» — лідер фармацевтичного ринку України. На потужностях підприємства виготовляється близько 18% всіх українських лікарських засобів. Висока якість та ефективність препаратів виробництва «Фармак» сприяли успіху компанії на міжнародних ринках. Зараз компанія експортує 16,4% своєї продукції у більш ніж 20 країн світу.

У продуктовому портфелі «Фармак » понад 200 лікарських засобів, і щороку до них додається ще 15 нових найменувань. Деякі препарати вже давно стали самостійними брендами. Наприклад, «Фармасулін», яким лікуються 25% інсулінозалежних хворих в Україні, а також «Амізон», «Ізодибут», «Мебіфон» та ін.

Продукт:
Противірусний засіб «Назоферон» випускається у формі спрею і крапель. Діюча речовина препарату — інтерферон — всмоктується через слизову оболонку носа і має противірусну, протимікробну, протизапальну, імуномодулюючу та антипроліферативну дії. Однак головна особливість препарату — його можна безпечно застосовувати дітям від народження, вагітним жінкам та матерям, які годуюдь грудьми.

Задача:
Компанія «Фармак» доручила нам створення рекламного відеоролика для противірусного засобу «Назоферон».

Рішення:
Щоб акцентувати увагу на безпеності «Назоферон», головною героїнею ролика ми зробили маму маленької дівчинки, яка готується стати матір’ю вдруге. Для неї хвороба доньки стала неприємною несподіванкою. Добре що є безпечний «Назоферон»!

Клієнт: ПАТ «ФАРМАК»

Агентство: Vitamin ADV

Продакшн студія: Vitamin Film Studio

Керівник проекту: Віталій Соболевський

Оператор: Олександр Поздняков

Режисер: Ілля Лазоркін