Розробка сайту для компанії “Lesaffre”

“Lesaffre” – це міжнародна група компаній із історією та традиціями. Вона займається виготовленням дріжджів для хлібопекарства. На даний час “Lesaffre” є світовим лідером у своїй галузі, вона володіє 48-ма промисловими об’єктами, 62-ма комерційними структурами та 25-ма хлібопекарськими центрами. Товари групи продаються по всьому світі – у понад 180-ти країнах. В Україні “Lesaffre” діє та стрімко розвивається із 2000-го року. На її базі діє хлібопекарський центр, який дає можливість пекарям обмінюватись досвідом та впроваджувати у галузь найновіші технології.

Завдання
Від компанії “Лесаффр-Україна” ми отримали завдання розробити класичний сайт корпоративного зразка, який повинен бути зручним як акціонерам групи, так і клієнтам компанії в Україні.

Рішення
Ми вирішили не придумувати велосипед і розробили сайт максимально класичним, дотримуючись зразків корпоративної стилістики. Відтак, ми обрали максимально відповідні кольори, структуру сайту та інші компоненти – щоб сторінка була комфортною усім користувачам. Оскільки ми орієнтувалися на різні цільові аудиторії, то намагалися зберегти баланс у структурі між розділами, які орієнтовані на “новачків” – людей, що вперше дізналися про компанію, та розділами, необхідні для задоволення акціонерів групи, дійсних та потенційних партнерів, а також споживачів. Відповідно до цього, ми наповнили сайт інформацією про продукцію компанії та спеціально для цього проекту розробили 3D-візуалізацію упаковок товарів.
Зважаючи на те, що “Lesaffre” – це міжнародна компанія, ми приділили особливу увагу рубрикам новин компанії, соціальним ініціативам, а також іншим заходам, що відбуваються з ініціативи або за участю “Lesaffre”.

[contact-form-7 404 "Not Found"]