Створення рекламного відеоролика для препарату “Хепілор”

З 2010 року «Фармак» – незмінний лідер фармацевтичного ринку України. Компанія виробляє майже 20 % всіх вітчизняних лікарських засобів. У продуктовому портфелі підприємства більше ніж 200 найменувань ліків, які використовуються в ендокринології, кардіології, офтальмології, ревматології, а також засоби для наркозу і рентгеноконтрастні препарати.

Задача:
Нещодавно, «Фармак» налагодив випуск гігієнічного розчину для порожнини рота – «Хепілор». На відміну від звичайних ополіскувачів, це лікарський засіб з вираженим антисептичним ефектом, який призначають навіть після хірургічних втручань в порожнині рота. А щоденне використання розчину «Хепілор» зменшує ризик виникнення гінгівіту, пародонтиту та інших серйозних захворювань ротової порожнини.

Компанія «Фармак» розробку ідеї та створення рекламного відеоролика для розчину «Хепілор». Потрібно було диференціювати препарат від звичайних ополіскувачів, квазавши, що це лікарський засіб для щоденного використання.

Рішення:
Ролик створено за класичною схемою «проблема-рішення». Спершу демонструємо симптоми, які можуть свідчити про захворювання порожнини рота. Як уникнути цих жахів? Використовувати розчин «Хепілор»!

Клієнт: ПАТ «ФАРМАК»

Агентство: Vitamin ADV

Продакшн студія: Vitamin Film Studio

Керівник проекту: Віталій Соболевський

Оператор: Ярослав Мончак

Режисер: Ілля Лазоркін

[contact-form-7 404 "Not Found"]