Зйомки ролика для препарату “Урохолум”

Компанію Vishpha було засновано у 2006 році на базі Житомирської фармацевтичної фабрики. На підприємстві вирішили зберегти традиційну рецептуру препаратів, максимально використовувати рослинну сировину, але суттєво модернізували виробничі лінії. Завдяки цим змінам, кілька років поспіль Vishpha демонструє стабільне зростання, і входить до десятки провідних фармацевтичних компаній України.

Задача:
Компанія Vishpha доручила нам створення рекламного відеоролика для лікарського засобу «Урохолум». Цей препарат використовується для лікування циститу та інших захворювань нирок і сечостатевої системи.

Рішення:
Ролик повинен був з’явитись в ефірі національних каналів у зимовий період. У цей час традиційно рекламуються препарати для лікування грипу та застуди. І ми вирішили зіграти на цьому.

Першу частину рекламного відеоролика ми зробили у форматі спецрепортажу. Диктор повідомляє глядачам, що одним із ускладнень, викликаних вірусом грипу є захворювання нирок. Тож потрібно подбати про профілактику. Наприклад, придбати «Урохолум».

Клієнт: Vishpha

Агентство: Vitamin ADV

Продакшн студія: Vitamin Film Studio

Керівник проекту: Віталій Соболевський

Оператор: Ярослав Мончак

Режисер: Ілля Лазоркін