Створення рекламного ролика для препарату “Хепілор Спрей”

“Фармак” – лідер фармацевтичного ринку України. На підприємстві виробляється до 18% всіх українських лікарських засобів. Висока якість та ефективність препаратів компанії “Фармак” сприяли успіху компанії на міжнародному та вітчизняному ринку.

Спеціалісти компанії “Фармак” постійно прагнуть до того, аби зробити якість препаратів бездоганною. Окрім того, завдяки старанням вітчизняних фармацевтів, асортиментний ряд компанії постійно поновлюється та розширюється, а українські споживачі отримують нові ефективні лікарські засоби.

Препарат:
“Хепілор” – антисептичний препарат миттєвої дії, що застосовується при захворюваннях ротової порожнини та глотки. Компанія “Фармак” пропонує нам “Хепілор” у двох форматах: спрей та розчин для полоскання горла. Володіючи протизапальними, протигрибковими та антибактеріальними властивостями, він швидко долає причини болю в горлі та дарує рятівне полегшення.

Показання для застосування:
Місцеве лікування інфекційних захворювань ротової порожнини та глотки: ангіни, гострі та хронічні тонзиліти, фарингіти, ларингіти; гінгівіти, стоматити, афти. Догляд за ротовою порожниною після стоматологічних втручань.

Задача:
Створити ефективний рекламний ролик для препарату “Хепілор”.

Рішення:
Коли болить горло, здається, що всі засоби не достатньо ефективні. Проте, не варто розчаровуватись у фармацевтиці не спробувавши справді дієвий засіб – “Хепілор”!

Кадр в аптеці добре ілюструє, що серед широкого асортименту медикаментів різного гатунку варто вибрати саме “Хепілор”. А інші лікарські засоби компанії “Фармак”, подані в анфокусі на задньому плані, мимоволі нагадують споживачу й про інші препарати.

Клієнт: ПАТ «ФАРМАК»

Агентство: Vitamin ADV

Продакшн студія: Vitamin Film Studio

Керівник проекту: Віталій Соболевський

Художник-постановник: Михайло Левченко

Оператор: Яшенков Дмитро

Режисер: Віктор Масляєв

[contact-form-7 404 "Not Found"]