Відеореклама препарату “Альтабор”

«Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» входить в десятку провідних фармацевтичних підприємств України. Компанія постійно працює над розширенням асортименту, інвестуючи значні кошти в обладнання для наукових досліджень. Вкладення у виробництво і розробки виправдовують себе – «Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу», першому серед вітчизняних підприємств, вдалося отримати сертифікат на відповідність виробництва вимогам GMP.

Продукт:
Препарат «Альтабор» показаний для профілактики і лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу, які дуже часто ускладнюються бактеріальною інфекцією. Таблетки зроблені на основі рослинної сировини. Діюча речовина препарату – екстракт суплідь вільхи сірої і вільхи клейкої, які мають виражені противірусні властивості. «Альтабор» ефективний у боротьбі з вірусами грипу, везикулярного стоматиту та простого герпесу.

Задача:
Компанія «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» (БХФЗ) доручила нам розробку комплексної рекламної кампанії для препарату «Альтабор». Канали комунікації: телебачення, друковані видання, зовнішня реклама.

Рішення:
Коли ми хворіємо, то пропускаємо багато важливих подій у житті. Герої нашого ролика намагаються приховати свою відсутність, використовуючи хардпостери, але … Краще просто не хворіти!

Клієнт: БХФЗ

Агентство: Vitamin ADV

Продакшн студія: Vitamin Film Studio

Керівник проекту: Віталій Соболевський

Оператор: Сергій Михальчук

Режисер: Олесь Санін