Корпоративний сайт IT-компанії N-iX

N- iX це українська IT-компанія, що займається розробкою технологічно складного програмного забезпечення. C 2002 року фахівці N-iX працюють з компаніями і стартапами з США, Індії, Бразилії, Кувейту, ПАР, Алжиру, Австралії, Південної Кореї, Німеччини та інших європейських країн.
N-iX уважно стежить за технологічними трендами. Компанія не упустила бум мобільних додатків, і однією з перших почала пропонувати рішення в сфері хмарних обчислень.
За мірками IT-індустрії, N-iX є невеликою компанією – близько 150 розробників. Але навіть це є конкурентною перевагою! Проста корпоративна структура дозволяє швидко реагувати на запити замовників, і залишатися ефективними на конкурентному і жорсткому ринку.

Завдання:
Розробити дизайн корпоративного сайту для компанії N-iX.
Рішення:
Вивчивши сайти провідних українських та світових розробників програмного забезпечення, ми побачили, що найчастіше їх дизайн не є оригінальним: проста верстка, використанням абстрактних патернів і т.д.

Ми вирішили піти іншим шляхом і показати, що N-iX це компанія з яскравою індивідуальністю. Для цього створили серію іміджевих образів, розміщених на внутрішніх сторінках сайту. Послуги та принципи роботи N-iX проілюстровані за допомогою яскравих метафор. Наприклад, складність Software Engineering ми продемонстрували за допомогою аналогії з космічної сфери.
Для створення образів ми фотографували розробників і менеджмент N-iX. Якщо навести курсор на людину на ілюстрації, можна побачити його ім’я і посаду.
Також, спеціально для сайту, ми створили серію відеоінтерв’ю з менеджерами і ключовими розробниками. Вони розповіли про підхід компанії і специфіці роботи свого відділу.

[contact-form-7 404 "Not Found"]