Дизайн сайту готелю Gudauri Marco Polo

Готельний комплекс Gudauri Marco Polo розташований за 120 км від Тбілісі, на висоті 2196 метрів над рівнем моря. Це один з найбільш високогірних готелів Грузії, і найбільший готельний комплекс на популярному гірськолижному курорті Гудаурі.

Цілий рік гостям Gudauri Marco Polo доступний неймовірно широкий вибір розваг. Взимку – 35 км гірськолижних трас різного рівня складності, СПА-центр і критий басейн. Влітку – трекінг, прогулянки на конях та велосипедах, а для любителів екстремального відпочинку – рафтинг, кайякінг, клаймбінг і параглайдинг.

Задача:
Розробити дизайн сайту готельного комплексу Гудаурі Марко Поло.

Рішення:
Для готелю Gudauri Marco Polo ми розробили простий, інформативний сайт. Щоб відвідувач сайту закохався в готель з першого погляду, наш CG-відділ створив дві вражаючі панорами для стартової сторінки. На першій зображена зимових панорама курорту Гудаурі і готель Marco Polo на тлі засніжених Кавказьких вершин. На другій ми неймовірно красивий літній пейзаж.
Також для сайту ми створили ряд іміджевих образів, які демонструють види відпочинку, доступні гостям готелю. Загальний дизайн сайту витриманий в розробленому нами корпоративному стилі Gudauri Marco Polo і виглядає лаконічно, стильно і сучасно.

[contact-form-7 404 "Not Found"]