Серія рекламних роликів для “LIEBHERR”

Що незвичайного в холодильнику? Ми щодня десятки разів відкриваємо його дверцята, щоб віднайти щось смачненьке (або прохолодне у літню спеку). Завдання холодильника – охолоджувати, чи не так? Не тільки – подумали ми і створили серію рекламних роликів про виклики для компанії Liebherr.

Клієнт: Компанія Liebherr існує вже понад 60 років на ринку і є одним з найбільших виробників побутової техніки в світі. Компанію після війни створив Ганс Лібхер. У 1949 році Liebherr випускав унікальні на той момент будівельні крани. І тільки з часом компанія стала створювати побутову техніку серед якої є холодильники.

Результат: Для Liebherr ми створили серію рекламних відеороликів “Мовчазний виклик”. До роботи залучили експертів у своїй сфері – архітектора, шеф-кухаря та сомельє (до речі, не акторів). Кожен з них використовує холодильник у професійній діяльності.

Головна ідея – показати: перед кожним холодильником, як і кожним фахівцем, стоїть виклик. Для архітектора – це ідеальне поєднання в дизайні інтер ‘єру. Для шеф-кухаря – холод, який зберігатиме ідеальні смакові якості продуктів. Для сомельє – температурний режим. З такими мовчазними викликами справляється холодильник Liebherr.

Продакшн Vitamin Film Studio

Клієнт – Liebherr

Режисер – Юрій Ковальов

Оператор – Юрій Король

Виконавчий продюсер – Віталій Соболевський

Лінійний продюсер – Анастасія Нестерова

[contact-form-7 404 "Not Found"]