Розробка дизайну логотипу для пекарні MANZHOSOVA

Дівчинці здавалося, що світ схожий на велике тістечко. Глина — ніби пухке тісто. Море — наче глазурна поливка. Сніг — це білий шоколад. А сонце — то шматочок помаранчі. Дівчинка мріяла ділитися цією красою. Вона хотіла пекти такі тістечка і робити життя людей солодшим. Тож любителька ласощів прагнула знайти рецепт ідеальної випічки.

Якось ця мрійниця гуляла у лісі й побачила сову. У птаха на шиї висів ключ. Допитлива дівчинка попрямувала за совою. Птах привів її до покинутого будиночка серед лісу. Всередині вона знайшла бібліотеку із найрізноманітнішими рецептами. Але одна книга була зачинена. Її палітурка була оздоблена гербом, що зображав сову. Цей срібний птах сидів на кондитерських приладдях. Під гербом дівчинка побачила замкову щілину й згадала про совиний ключ. Лісовий птах, задоволено примруживши очі, дозволив дівчинці зняти ключ зі своєї шиї. Замок клацнув і відімкнувся. Всередині книги допитлива мрійниця знайшла рецепти ідеальних ласощів.

Одного разу дівчинка почула про турнір кондитерів. Переможець отримає найвище визнання: золоте совине перо і право поставити Знак Сови на свої солодощі. Дівчинка рушила в дорогу до таємного замку Манжо у французьких Альпах. Турнір мав розпочатися опівночі. Мрійниця вирішила зробити своє найкраще тістечко. Вона додала у тісто кілька краплинок найцінніших інґредієнтів. То був еліксир щастя та есенція радості. Їх вона створила за рецептом із таємної совиної книги. Дегустація тривала. Усі до одного кондитери замку Манжо були щасливі й віддали перемогу дівчинці. Вони присудили їй золоте перо і найпочесніше право: ставити Знак Сови на своїх ласощах. Тепер дівчинка здійснила свою мрію. Вона відкрила власну кондитерську і зробила життя людей солодшим та радіснішим. Дівчинці це вдалося, адже вона — володарка Знаку Сови.

Проект на Behance: https://bit.ly/2Ru26GY

[contact-form-7 404 "Not Found"]