Відеореклама препарату “Ринт”

«Фармак» – лідер фармацевтичного ринку України. На потужностях підприємства виробляється близько 18% всіх українських лікарських засобів. Висока якість і ефективність препаратів виробництва «Фармак» сприяли успіху на міжнародних ринках. Зараз компанія експортує 16,4 % своєї продукції в більш ніж 20 країн світу.

У продуктовому портфелі «Фармак» більше 200 лікарських засобів, і щорічно до них додається ще 15 нових найменувань. Деякі препарати вже давно стали самостійними брендами: «Фармасулін» (яким лікуються 25 % інсулінозалежних хворих в Україні), «Амізон», «Ізодибут», «Мебіфон» та багато інших.

Продукт:
Назальний спрей «Ринт» з’явився в аптеках у 2012 році, і досі користується стабільним попитом серед споживачів. «Ринт» справді діє дуже швидко, завдяки вмісту оксиметазоліну – судинозвужувальної речовини останнього покоління. До того ж, цей назальний спрей добре відомий своєю пролонгованою дією – він повертає носове дихання аж на 12 годин!

Задача:
Компанія «Фармак» доручила нам розробку ідеї та створення рекламного відеоролика для назального спрею від нежитю – «Ринт».

Рішення:
У рекламному відеоролику назального спрею «Ринт» ми продемонстрували ефект сарафанного радіо. Спершу, подруга радить спрей героїні, а вона, переконавшись у його ефективності, рекомендує його своїм рідним.

Клієнт: ПАТ «ФАРМАК»

Агентство: Vitamin ADV

Продакшн студія: Vitamin Film Studio

Керівник проекту: Віталій Соболевський

Оператор: Ярослав Мончак

Режисер: Ілля Лазоркін

[contact-form-7 404 "Not Found"]