Зйомки рекламного ролика для препарату “Лізак”

“Фармак” – лідер фармацевтичного ринку України. На підприємстві виробляється до 18% всіх українських лікарських засобів. Висока якість та ефективність препаратів компанії “Фармак” сприяли успіху компанії на міжнародному та вітчизняному ринку.

Спеціалісти компанії “Фармак” постійно прагнуть до того, аби зробити якість препаратів бездоганною. Окрім того, завдяки старанням вітчизняних фармацевтів, асортиментний ряд компанії постійно поновлюється та розширюється, а українські споживачі отримують нові ефективні лікарські засоби.

Препарат:
“Лізак” – це сучасний, комбінований препарат з добре вираженою місцевою антисептичною, антибактеріальною і протигрибковою дією. Простіше кажучи, таблетки для усунення болю в горлі. Діючою речовиною є лізоциму гідро хлорид. На сьогодні, виробник пропонує ринку таблетки з трьома різними смаками: апельсин, шоколад, аніс та м’ята.

Задача:
Опираючись на досвід багаторічної плідної співпраці, компанія “Фармак” знову вирішила доручити Vitamin Film Studio зйомку рекламного відео-ролику для препарату “Лізак”.

Рішення:
Сидіти вдома справді сумно, особливо коли всі твої друзі так весело проводять час на вулиці! Але що робити, якщо горло справді болить?

Ми підкреслили те, що коли горло болить – на вулицю не можна. Можна – “Лізак”! Препарат діє миттєво, а тому вже невдовзі герой ролику приєднюється до друзів на катку. Крім того, шарфик більше не потрібен хлопцеві і він “дарує” його білому ведмедику. Це, в свою чергу, підкреслює швидкодію препарату та полегшення дароване ним.

Клієнт: ПАТ «ФАРМАК»

Агентство: Vitamin ADV

Продакшн студія: Vitamin Film Studio

Керівник проекту: Віталій Соболевський

Художник-постановник: Михайло Левченко

Оператор: Дмитро Тартішніков

Режисер: Віктор Масляєв