Розробка дизайну логотипу та фірмового стилю для громадської організації “Калиновий рай”

«Калиновий Рай» — це громадська організація, яка займається розвитком зеленого туризму в селі Вовків на Львівщині. Цю місцевість часто називають Львівські Карпати. Пагорби та зелені долини, вкриті високими травами, цілющі джерела та столітні дерева — і це все всього за 20 км від Львова.

Задача:
Неймінг громадської організації, розробка дизайну логотипу та фірмового стилю.

Рішення:
Калина є неофіційним символом села Вовків. Здавна, на честь народження дитини чи іншої урочистої події, на одному з пагорбів біля села висаджували дерево калини. Таке ж деревце росте чи не біля кожної хати. Ягоди калини додають в їжу, а гілками та стиглими гронами прикрашають оселю до свят.

Враховуючи неймовірну кількість традицій, пов’язаних з калиною, та красу місцевої природи, ми запропонували назвати громадську організацію — «Калиновий Рай».

В основі знаку логотипу — стилізоване зображення калинового дерева, де гармонійно поєднано червоний та чорний кольори. Для назви громадської організації ми використали колоритну типографіку. Схематичне зображення землі під калиновим деревом урівноважує знак та сигнатуру, тож логотип сприймається як одне ціле.

Розроблену під час роботи над логотипом стилістику та кольорову гамму ми розвинули у фірмовому стилі «Калиновий Рай». Брендбук громадської організації містить правила використання логотипу, зразки брендування сувенірної продукції, типові шаблони рекламної продукції.

[contact-form-7 404 "Not Found"]