Розробка дизайну упаковки хліба для ТМ “Хлібна хата”

«Концерн Хлібпром» — один з провідних виробників хліба в Україні, який випускає свою продукцію під торговою маркою «Хлібна хата». Концерн об’єднує десять підприємств, розташованих у Львівській та Вінницькій областях. Деякі з них мають легендарний статус: наприклад, «Львівський хлібзавод № 5» чи «Вінницяхліб». Незважаючи на те, що «Концерн Хлібпром» відносно молода компанія, заснована у 2003 році, сьогодні її частка на українському ринку хлібопродуктів складає 8%.

Задача:
Розробити дизайн упаковки хліба торгової марки «Хлібна хата».

Рішення:
Хліб належить до продуктів, які слід брендувати дуже обережно. Особливо в Україні, де відношення до цього продукту дуже особливе. У нашій країні існує цілий пласт народних прислів’їв, приказок та обрядів пов’язаних з хлібом.

Враховуючи традиційність продукту, ми створили авторські ілюстрації в стилі старовинних гравюр для кожного виду хліба. А щоб споживачу було легше знайти потрібний продукт на полиці магазину, запропонували використовувати кольорові ідентифікатори.

Створений нами продуктовий брендінг «Хлібна хата» якісно відрізнявся від рішень конкурентів. Це допомогло збільшити рівень впізнаваності бренду та лояльність покупців до продукції «Хлібна хата».

[contact-form-7 404 "Not Found"]