Розробка бренду, логотипу та фірмового стилю для торгової марки EXOL

Торгова марка EXOL належить компанії «Лінкс лабораторії», яка, разом ТОВ «Український полімер», входить до складу групи компаній «ВАЛЬТЕХ» (Waltech Actiengesellschaft, Ліхтенштейн, Швейцарія). Компанія з’явилася на українському ринку в 2005 році. А в грудні 2008 року завершилося будівництво заводу в м Стрий (Львівська обл.).
Вже у вересні 2009 року компанія стала постачальником автохімії для мережі АЗС «ОККО». А в 2010-2011 істотно розширила асортимент продукції, і підписала ряд договорів з великими мережами автозаправних станцій, серед яких «ЛУКОЙЛ-Україна», «Закарпатнафтопродукт – Мукачево» та ін.

Унікальною послугою компанії став випуск продукції під private brands (власними торговими марками) для своїх партнерів. Це, а також високу якість продукції, продумана бізнес-стратегія – секрети успіху компанії.

Бренд:
Продукція EXOL виготовляється на сучасному заводі, а за якістю не поступається закордонним аналогам. Це автохімія для людей, які люблять свій автомобіль і готові платити за якісний догляд. Тому ми вирішили позиціонувати EXOL в сегменті середній + / преміум.

Задача:
До нас компанія «Лінкс лабораторії» звернулася в 2008 році. Підприємство збиралося виводити на ринок нову торгову марку автохімії, у якій було тільки ім’я – EXOL. Нам доручили розробку бренду, логотипу та фірмового стилю.

Рішення:
Кожен автомобіліст в душі – гонщик. Тому в букву «Х» назви торгової марки ми вписали стартовий прапорець. Кольори – строгі чорний і білий, і активні червоний. Легкий нахил вправо в зображенні назви EXOL створює ілюзію руху, додає динамічності. В елементах фірмового стилю ми об’єднали «суворість» і «активність». Це проявляється в широкому використанні «преміальної» чорно-білої гами, холодного сірого (металік), а також яскравих, насичених кольорів – червоного, жовтого і синього.

[contact-form-7 404 "Not Found"]