Зйомки рекламного ролика для препарату “Евказолін Аква”

З 2010 року «Фармак» — лідер фармацевтичного ринку України. Компанія виготовляє 18% українських лікарських засобів і активно виходить на міжнародні ринки. Сьогодні «Фармак» експортує 16,4 % своєї продукції в більш ніж 20 країн світу.

У продуктовому портфелі компанії більше 200 лікарських засобів, і щороку до них додається ще 15 нових найменувань. Деякі препарати вже давно стали самостійними брендами. Наприклад, «Фармасулін», яким лікуються 25% інсулінозалежних хворих в Україні, а також «Антраль», «Амізон», «Ізодибут», «Мебіфон» та ін.

Продукт:
Назальний спрей «Евказолін» використовується для лікування риніту при застуді, алергії, синуситах. Препарат ефективно усуває набряк і швидко відновлює носове дихання. А евкаліптова масло, яке входить до складу «Евказолін Аква» усуває сухість слизової оболонки і забезпечує додаткову протизапальну і антисептичну дію.

Задача:
Компанія «Фармак» доручила нам створення серії рекламних відеороликів для спрею від нежитю «Евказолін Аква».

Рішення:
Герої ролику – молода пара. Їхнє побачення проходить не дуже вдало, тому що у дівчини закладений ніс. Тоді хлопець пропонує їй «Евказолін Аква спрей».

Клієнт: ПАТ «ФАРМАК»

Агентство: Vitamin ADV

Продакшн студія: Vitamin Film Studio

Керівник проекту: Віталій Соболевський

Оператор: Олександр Поздняков

Режисер: Ілля Лазоркін