Розробка дизайну упаковки для косметичного засобу “Авуаж”

Історія фармацевтичної компанії “Фармак” почалася в 1925 році на Київському заводі ім. Ломоносова – першому українському заводі з виробництва синтетичних лікарських засобів. Сьогодні “Фармак” впевнено підтверджує свою лідируючу позицію на вітчизняному фармацевтичному ринку. Крім цього, продукція “Фармак” активно експортується в більш ніж 20 країн світу. Продуктовий портфель компанії “Фармак” налічує близько 220 лікарських засобів. Список найменувань щорічно поповнюється приблизно на 20 одиниць товарів.

Засіб “Авуаж” придумано компанією “Фармак” спеціально для жінок, які стежать за собою, але, на жаль, не в змозі боротися з віковими змінами обличчя. Контурна пластика – вибір багатьох жінок на Заході – починає набирати популярності і у нас. Компанія “Фармак” швидко підхопила тенденцію і створила якісне, інноваційне та ефективне косметичний засіб для корекції вікових змін шкіри і контурної пластики обличчя. До складу препаратів “Авуаж” і “Авуаж Плюс” входить гіалуронова кислота, а ефект після корекції зберігається 8-12 місяців.

Задача:
Розробити дизайн упаковки косметичного засобу “Авуаж”, маючи на увазі смаки і переваги основний цільової аудиторії – жінок від 35 років і вище.

Рішення:
Ніжність і свіжість стали основними векторами для наших дизайнерів у процесі розробки ідей. Ми вибрали салатовий і Бленд-рожевий кольори для упаковок “Авуаж” і “Авуаж Плюс” відповідно. Квіткові мотиви і елегантний шрифт доповнили ефект – препарат для контурної пластики обличчя здається втіленням молодості і краси. Біогелі “Авуаж” – професійні косметичні засоби, тому упаковки виглядають елітно і презентабельно.

[contact-form-7 404 "Not Found"]