Рекламний ролик для препарату “Атоксіл”

Фармацевтична компанія “Орісіл-Фарм” впевнено взяла курс на лідерство в сфері виробництва лікарських препаратів для еферентної терапії. Істотний відсоток вітчизняного фармацевтичного ринку – справа рук передових фахівців заводу “Орісіл-Фарм”, який базується в місті Калуші. Важливу роль в процесі розробки і виробництва відіграють європейські стандарти якості і передові технології. Саме тому препарати компанії “Орісіл-Фарм” з радістю купують і закордоном.

Препарат:
Препарат “Атоксіл” – це сорбент нового покоління, який успішно бореться з гострими кишковими захворюваннями, що супроводжуються діарейним синдромом (сальмонельоз, харчові токсикоінфекції) та вірусний гепатит А і В. Даний препарат підходить і дорослим, і дітям. Компанія “Орісіл-Фарм” раніше вже запускала рекламну кампанію “Атоксілу” з нашою допомогою. Головний акцент в відеоролику був зроблений на вітчизняне походження продукту, оскільки головні конкуренти препарату – якісні, але імпортні сорбенти.

Задача:
Компанією “Орісіл-Фарм” було прийнято рішення запустити нову комунікацію для лікарського засобу “Атоксіл”, мета якої – збільшити ступінь довіри до препарату. Наше агенство отримало завдання створити переконливий рекламний ролик, який розповість цільової аудиторії про універсальність “Атоксілу” як засобу для лікування кишкових захворювань у дорослих і дітей.

Рішення:
Після ретельного вивчення маркетингових цілей і особливостей цільової аудиторії, ми прийняли стратегію, яка вважається далеко не новою для рекламування лікарських препаратів. У процесі розробки ідеї, головним инсайтом послужила турбота про дітей і близьких як основоположна компетенція для кожної людини. Будь мамі знайомі хвилювання і тривога під час хвороби її дитини. Саме таку ситуацію і показує рекламний ролик для “Атоксілу”. У дитини головної героїні – пронос, але вищезгаданий препарат швидко усуває цю проблему. Доказова база ролика детальніше інформує глядача про переваги “Атоксілу” для лікування діареї та інших кишкових захворювань. Чітка візуалізація ясно передає рекламний меседж, а класичний хепі-енд відповідає золотому правилу успішної реклами – продає результат. Тепер у родині всі здорові і щасливі!

Клієнт: Орісіл Фарм

Агентство: Vitamin ADV

Продакшн студія: Vitamin Film Studio

Керівник проекту: Віталій Соболевський

Оператор: Олексій Хорошко

Режисер: Віктор Масляєв

[contact-form-7 404 "Not Found"]