Разработка идеи и дизайна календаря для компании АМАКО на 2014 год

Компания AMAКO является частью крупного международного бизнеса — AIA group of companies. На территории СНГ компания работает с 1992 года, в Украине — уже 17 лет. Начинала AMAКO с продажи и обслуживания сельскохозяйственной техники, постепенно расширяя ассортимент за счет пестицидов, удобрений и пр. Сейчас компания предлагает комплексные технологические решения для аграрного бизнеса, обслуживая свыше 11000 сельскохозяйственных предприятий в Украине.
А в 2000-ых годах AMAKO начала расширять сферы деятельности. Сначала компания стала официальным дилером коммерческого транспорта IVECO, а затем начала предлагать строительную технику американских корпораций New Holland и TEREX. Доверие потребителей обеспечивает высококачественный сервис, который стал визитной карточкой компании.

Задача:
Компания АМАКО поручила нам разработку имиджевого календаря на 2014 год.

Решение:
Компанія АМАКО пропонує професіоналам з різних сфер потужні, зручні та ефективні інструменти. А з хорошими інструментами приємно працювати, більше того — вони надихають на роботу. Розмірковуючи таким чином, ми запропонували для календаря концепцію «надихаюча техніка». Для іміджевого календаря було розроблено 12 ілюстрацій, об’єднаних загальним сюжетом: красиві дівчата створюють з підручних засобів комбайни, фури, трактори та іншу техніку, продажем і обслуговуванням якою займається АМАКО. За настроєм картинки дуже різні: одні — сповнені стихійної міццю, інші — викликають розчулення. У кожну ілюстрацію для календаря було вкладено багато праці. Спочатку кастинг та фотозйомка моделей з Bravo Models в студії Vitamin Photo Studio. Тим часом, CG-відділ займався створенням моделей техніки, яку АМАКО пропонує своїм клієнтам. А потім пішов кропіткий процес ретуші в дизайн-студії. Але результат вартий того! Кожна ілюстрація викликає емоції, а це — найголовніше.

[contact-form-7 404 "Not Found"]