Ми віримо, що хороший UI/UX дизайн – це коли і зручно, і гарно. А щоб так і було, доводиться постійно вчитись. Назар Литвин, веб-дизайнер, побував на зустрічі DEZign UI/UX Club Lviv #1 і поділився важливим з нами.

Зручно і гарно: VITAMIN на лекції про UI/UX дизайн

 

Назар вірить у важливість прототипування та тестування продукту перед реалізацією : “Спочатку структура, а вже потім красиве візуальне оформлення”.

Зручно і гарно: VITAMIN на лекції про UI/UX дизайн

 

“У спікерів цікаві теми, але для тих, у кого вже є досвід у цій сфері. Цікаво було послухати про локальні погляди на дизайн. Особливо про азіатський. Там використовують яскраві кольори, гру контрастів та нестандартну для європейського сегменту структуру. Ну і моделі споживання контенту зовсім інші – через правопис. Стандартні F або Z не підходять”, – ділиться Назар. – “Практичним був кейс про взаємодію дизайну і бізнесу. Деколи заради фінансової успішності проекту доводиться жертвувати креативністю та ідеями”.

Зручно і гарно: VITAMIN на лекції про UI/UX дизайн

 

“Сподобався виступ Любомира Перейми. Розповідав про принцип організації роботи Google Design Sprint. Але ця система більше підходить для великих компаній. Або для стартапів – щоб інвесторам було легше знайти таланти”.

А ще нещодавно Назар написав для нас колонку про головні тренди 2018 у сфері користувацького інтерфейсу. Прочитати її можна тут: https://bit.ly/2wSbyyV