Ми існуємо у світі, де можливості кожного визначаються можливостями його знайомих. Принаймні, так вважає інструктор з публічних виступів Андрій Степура. Команда VITAMINу ж уважно слухала і занотовувала слова Андрія на його лекції “Нетвеоркінг. Як сплести павутину корисних контактів”.

Як створювати бізнес-контакти? VITAMIN на лекції Андрія Степури
“Кажуть, що ми – це сума тих маленьких рішень, які приймаємо щодня. Але ця формула хибна, у ній немає найважливішого – інших людей, що є в нашому житті. На мить зупиніться та згадайте своє життя. Як ви стали тими, ким ви є? Пригадайте, як багато людей вплинули на вас  – хтось допоміг з пошуком роботи, хтось познайомив з другою половинкою. Це і є нетворкінг”, – розповідає Андрій Степура.

Як створювати бізнес-контакти? VITAMIN на лекції Андрія Степури

Лектор поділився своїми лайфхаками щодо побудови бізнес-контактів й наголосив, що перед тим як очікувати від когось допомоги потрібно хоча б озвучити власну проблему в голос. А охочі налагодити ситуацію завжди знайдуться.

Як створювати бізнес-контакти? VITAMIN на лекції Андрія Степури

Якщо ж коротко, то для успішного нетворкінгу потрібно насамперед налаштувати власний фільтр сприйняття; просканувати себе на пошук власних потреб і власних ресурсів; використати силу історій. Тож тепер обов’язково застосовуватимемо нові знання на роботі!