Життя міста розпочинається з аеропорта. Принаймні, у 21 столітті. Принаймні, для туристів. Аеропорт – обличчя міста, бо створює перше враження. І, хоча всього три летовища за останні десять років в Україні змінили свою концепцію та позиціонування, ми віримо – це тільки початок до якого має стосунок і наше агентство.

FEDORIV

У вересні 2018-го року компанія FEDORIV представляє ребрендинг Одеського міжнародного аеропорту.
Основою став образ мами – гостинної і рідної, як і сама Одеса. Візуальний образ доповнив слоган “Мир вам”, написаний сімома мовами. Він ж став і центром графічного патерну. Суть слогану – відображати ідею Одеси як міста, що об’єднує багато різних культур.

ТОП агентств, які здійснюють ребрендинг українським аеропортам

“Проблема 90% аеропортів світу – їх безликість. Ми хотіли, щоб аеропорт Одеси став унікальним і передавав дух міста – морського, яскравого, космополітичного і дружнього”, – розповів засновник компанії Андрій Федорів.

ТОП агентств, які здійснюють ребрендинг українським аеропортам

VITAMIN

Наприкінці 2011 року було оголошено конкурс на розробку логотипу для Міжнародного аеропорту “імені Данила Галицького”у Львові, участь в якому взяло 78 дизайн-студій. Перемогу здобув Віктор Федюк – арт-директор Qubstudio.

ТОП агентств, які здійснюють ребрендинг українським аеропортам

В основі його логотипу – символ першого українського короля  – Данила Галицького – силует корони, створений інверсійним слідом п’яти літаків. А різний напрямок руху літаків символізує міжнародний статус аеропорту.

Команад VITAMIN BRANDING AGENCY разом з партнерами Qubstudio долучилася до розробки іміджевого образу аеропорта.

ТОП агентств, які здійснюють ребрендинг українським аеропортам

Ідея, розроблена Vitamin ADV проста і креативна. Туристів до Львова приваблює красива архітектура і особлива атмосфера. Тож ми зібрали головні пам’ятки міста на одній площі: Оперний театр, міська ратуша, Кафедральний собор, львівський трамвай і навіть кав’ярню . Героїня макету спускається до них з небес на трапі.

Зрештою, ми передали і головний меседж – Львів відкритий для світу.

Детальніше читайте про нашу роботу ось тут – https://vitamin-advertising.com/portfolio/aeroport-lvov-ua/

Дмитро Титаренко

На вулиці 2010 рік. Харківський Міжнародний аеропорт відкриває новий термінал та створює логотип.

Автор лого – дизайнер Дмитро Титаренко –  розповів, що за логотипом криється “те, чого так не вистачає споживачу” – звичайна усмішка.

ТОП агентств, які здійснюють ребрендинг українським аеропортам

Лого і досі використовується аеропортом в усіх макетах та соціальних мережах.