Хто такий UX-ер ми знаємо самі, але вдосконалення немає межі, тому прекрасного, але холодного вечора середи, наша команда потрапила на лекцію Head of UX Department у Vintage Web Production, куратора київського відділу Projector Олега Карапузова.  Він розповів про те, що слід обов’язково знати кожному дизайнеру інтерфейсів чи людям, які хочуть розуміти що ж роблять ці загадкові UX-ери.

Що потрібно знати про UX? Vitamin на лекції Олега Карапузова

“Нам важливо, щоб наші працівники навчалися і постійно розвивались. Digital та Web департаменти завжди мають бути на чолі новинок, швидко їх помічати і знати як переводити теорію в рішення. Пізнавати нове, повторювати уже відоме і втілювати цей симбіоз у життя – це те, що у підсумку приносить результати.”, – ділиться акаунт-директор нашої агенції Орест Загорський.

Що потрібно знати про UX? Vitamin на лекції Олега Карапузова

Хлопці ж розповідають, що захід  їм сподобався.

“Звичайно, багато з того, що розповіли на лекції я вже й сам знав. Але найважливіше в таких заходах – це запитання аудиторії. Ось тут вже почув багато практичних речей – від роботи з замовником до тестування уже кінцевого продукту. Тепер можна ці знання й в роботі застосовувати. Великим плюсом лекції є список літератури від Олега – дуже корисно!”, – розповів нам Микола Швед.Що потрібно знати про UX? Vitamin на лекції Олега Карапузова

Фото взято з Facebook-сторінки Projector