Ми запитали в акаунт-директора: що прочитати, щоб змінити своє життя й досягнути більшого? Орест довго не вагався й порадив розпочати з книги Стівена Левітта та Стівена Дабнера “Думай як фрік”.

Стівен Левітт – американський економіст, випускник Гарвардського університету й щасливий власник медалі Кларка, яку отримують молоді економісти (до 40 років) за сукупність наукових досягнень. У 2006 році увійшов до списку «100 людей, що формують наш світ» за версією журналу Time.  Стівен Дабнер – письменник, автор і редактор The New York Times Magazine. Разом вони створили книгу, яка здатна змінювати й змушує читачів переосмислювати. Книгу, яка стала бестселером, хоча це й не дивно, адже вона відповідає на такі запитання: Чому не варто боятися слів ‘“Я не знаю”, як побити світовий рекорд поїдання хот-догів удвічі, як стати Прем’єр-міністром Великобританії в період Другої світової війни, в який кут воріт пробивати пенальті (звісно, що в центр), чому поразки часто кращі за перемоги і, як родзинка, – чому британці злизували піт з африканців.

Що почитати, щоб досягнути більшого: Vitamin рекомендує

“Чому “Думай як фрік” варто прочитати? Усе дуже просто. Це книга, яка на прикладі реальних кейсів показала, коли і як варто перелаштувати власне мислення і застосувати нестандартні підходи. Однозначно рекомендую”, – розповідає Орест Загорський.