Рекламний відеоролик “Вам – Смачно з нами”

У 2010 році ТМ “Вам” увійшла в топ-100 найкращих продуктів України. Компанія спеціалізується на виробництві напівфабрикатів – вареники, пельмені, налисники, зрази та інше. Керівники підприємства ставлять перед собою мету – заповнити ринок якісними товарами для споживання.

Перед агентством постало завдання створити рекламний ролик, який зможе показати унікальність продукції “Вам” та допоможе вивести її на всеукраїнський рівень.

Ми вирішили створити емоційний ролик, який не залишить байдужим жодного глядача. В основу нашої ідеї ми поклали реальну історію, близьку кожному, відтворивши момент, коли до бабусі в село приїжджають її діти та онуки, а вона ліпить їм вареники. Жінка відбирає тільки свіжі та домашні продукти для страви, що показує споживачу натуральність продукції. Ніхто не готує смачніше, ніж рідна бабуся, такий підхід дав нам змогу показати, що продукція ТМ “Вам” зроблена в ручну за найкращими українськими традиціями.

Рекламний ролик вийшов яскравим та наповнений родинним теплом. Так ми змогли створити ТМ “Вам” образ якісних домашніх продуктів, які смакуватимуть всій родині.

Клієнт: ВАМ

Агентство: Vitamin ADV

Продакшн студія: Vitamin Film Studio

Керівник проекту: Віталій Соболевський

Художник-постановник: Михайло Левченко

Продюсер: Віталій Соболевський, Люда Байда, Катя Масляєва

Оператор: Олексій Хорошко

Режисер: Віктор Масляєв