Мережа супермаркетів електроніки і побутової техніки Технолюкс

«Технолюкс» – регіональна мережа магазинів електроніки та побутової техніки. В асортименті супермаркетів торговельної мережі переважає продукція А-брендів: Bosch, Zanussi, Electrolux, Ariston, Whirlpool, LG, Indesit і т. Д. Завдяки якісній продукції та високим стандартам обслуговування покупців, компанії вдалося завоювати довіру споживачів. Сьогодні «Технолюкс» є однією з найпопулярніших мереж супермаркетів електроніки та побутової техніки на заході України.

Задача:
Розробити дизайн логотипу, брендбук та рекламні образи для мережі супермаркетів електроніки «Технолюкс».

Рішення:

Для логотипу ми запропонували просте шрифтовое рішення. Щоб підкреслити сферу діяльності «Технолюкс» – для написання назви використовували сучасний, рубаний, технологічний шрифт. У той же час, завдяки м’якому блакитному кольору – знак виглядає дуже приємно.

З огляду на специфіку діяльності «Технолюкс», в брендбуці ми приділили багато уваги табличок внутрішньої навігації і різноманітним POS-матеріалами (воблери, ай-стопери). Також ми розробили рекомендації з оформлення рекламних матеріалів мережі. А потім втілили їх, в перших рекламних і іміджевих образах «Технолюкс».

[contact-form-7 404 "Not Found"]