Створення логотипа та фірмового стилю для кондитерської “Кабінет”

“Кабінет” – культове місце у середмісті стародавнього Львова. Якщо б ви опинилися тут кілька століть тому, то могли б спостерігати із міських мурів за життям людей ранньомодерного часу. Як і належиться таким давнім місцинам, останнім часом воно було дещо занедбане. Проте команда “Кабінету” вирішила оновити заклад і перезапустити його як вінтажну та елегантну кондитерську із особливою атмосферою. Реінкарнація завершилася наприкінці 2016 року.

Завдання
Команда “Кабінету” звернулася до нас із пропозицією створити вишуканий фірмовий стиль закладу та його логотип.

Розробка
Все почалося із вивчення ринку, а також визначення найуспішніших тенденцій у дизайні. Далі – пошук ідеї фірмового стилю, розробка безлічі варіантів лого, створення найбільш відповідних паттернів, підбір трендових “смачних” кольорів та паперу, які відповідали б концепції нового закладу. В результаті, нам вдалося створити вишукану ідентику кондитерської “Кабінет”, зокрема її елегантний логотип.
“Кабінет” як і раніше залишився закладом із затишною та приємною атмосферою. Однак тепер відвідувачі можуть не лише відпочити, почитати книгу й затишно поспілкуватися, але й послухати живу музику.
Ми розробили логотип та ідентику “Кабінету”, опираючись на вже раніше створений інтер’єр кондитерської. Дизайнери інтер’єру зробили акцент на дерев’яних меблях, салонних ретро кріслах, книжкових стелажах, а також на металевих світильниках і сходах. Тож ми використали практично усі ці елементи у лого, а також підкреслили інтер’єр закладу, створивши найбільш відповідний для цього фірмовий стиль.
Лого “Кабінету” асоціюється із вінтажним закладом, обставленим у стилі ретро, закладом, де можна затишно провести час та почитати. А підібрані кольори фірмового стилю асоціюються із спеціалізацією кондитерської: з кавою, шоколадом та молоком.

Виконані завдання
– вивчення ринку брендингу закладів харчування;
– творення концепції фірмового стилю;
– розробка фірмового стилю;
– пошук ідеї для лого;
– підбір “смачних” трендових кольорів;
– розробка цілісного стильного паттерну;
– створення сайту для закладу;
– підбір матеріалів (папір та інше).

В результаті, ми розробили цілісну ідентику закладу: логотип, фірмовий одяг, сайт, меню, паперові горнята, візитки, печатки, бейджики, упаковки та стікери.

[contact-form-7 404 "Not Found"]