Розробка нового логотипу для аутсорсингової компанії SoftServe

SoftServe — одна з найбільших ІТ-компаній в Україні. У штаті компанії близько трьох тисяч висококласних розробників, які створюють програмні рішення для провідних світових компаній. Партнерами SoftServe є такі гіганти IT -індустрії як Apple, Adobe, Oracle, HP, Microsoft, Dell, IBM та багато інших.

Вже кілька років поспіль SoftServe входить в десятку провідних постачальників аутсорсингових послуг, за версіями різних профільних організацій. А в 2011 році компанія отримала звання «Кращий роботодавець Центральної та Східної Європи» за версією AON Hewitt.

Задача:
Компанія SoftServe доручила нам зробити редизайн логотипу та створити брендбук.

Рішення:
Спершу ми допрацювали існуючий логотип SoftServe. Трохи освіжили накреслення і кольорову гамму, відкоригували композицію. А також розробили додатковий елемент брендінгу — фірмові стрічки, які складаються з тонких ліній. Всі елементи фірмового стилю об’єднали у брендбук SoftServe.

Використовуючи новий фірмовий стиль, ми розробили дизайн інформаційного буклету та кілька рекламних образів для зовнішньої реклами. Таким чином задали стиль майбутнім візуальним комунікаціям компанії.

[contact-form-7 404 "Not Found"]