Розробка фірмового стилю для СК «Універсальна»

Сьогодні страхова компанія «Універсальна» входить до ТОП-20 найбільших страховиків країни. На ринку компанія з’явилася в 90-их роках, після об’єднання ВАСТ «Терен» та Страхового центру «Поділля». Об’єднавши зусилля та активи, компанія почала вихід на національний ринок, поглинаючи дрібних страховиків: СК «Карпати» (Ужгород), СК «Арта» (Тернопіль), «Саламандра-Десна» (Чернігів) та ін.

У 2006 році страхова компанія «Універсальна» здійснює приватне розміщення акцій серед західних інвестиційних фондів. В результаті, компанія стає єдиною серед українських страховиків, яка має серед акціонерів декілька західних портфельних інвесторів.

Задача:
СК «Універсальна» доручила нам редизайн логотипу і створення фірмового стилю.

Рішення:
Основою для логотипу стала перша буква назви компанії – «У». Для її накреслення ми використали плавні висхідні лінії, які символізують розвиток, рух вперед. Ліній розділяють простір логотипу на ряд секторів, які зафарбовані відтінками корпоративного зеленого кольору.

Завдяки простому накресленню, логотип легко відтворюється на будь-яких поверхнях. Правила використання логотипу, корпоративних кольорів і шрифтів, зібрані в брендбуці СК «Універсальна».

Використовуючи оновлений логотип, ми створили для компанії кілька рекламних макетів і буклетів, присвячених страховим продуктам СК «Універсальна».

[contact-form-7 404 "Not Found"]