Розробка логотипу для мобільного додатку ShopFox

Bit By Bit Mobile (Нью-Йорк, США) працює в сфері мобільного маркетингу. Компанія займається консалтингом, розробкою маркетингових стратегій для залучення мобільних користувачів, оптимізацією сайтів для користувачів мобільних пристроїв і т. д.

А в 2013 році Bit By Bit Mobile представили ShopFox – революційну платформу, яка дозволяє власникам бізнесу по-новому взаємодіяти зі споживачами. Використовуючи веб- інтерфейс ShopFox, можна повідомляти клієнтів про новинки, знижки, акції та спеціальні пропозиції у своєму магазині, кафе, фітнес- клубі і т. д. Це повідомлення приходить у вигляді повідомлення прямо на смартфон користувача, який встановив додаток ShopFox. Крім того, використовуючи вбудований в додаток геолокаційні сервіс, можна шукати найбільш вигідні та цікаві пропозиції поблизу.

Задача:
Bit By Bit Mobile доручили нам створення логотипу і стандартів візуальної ідентифікації для додатку ShopFox.

Рішення:
В основі логотипу – зображення лисиці. Вона радісно підняла лапи догори: в одній з них вони тримає свій смартфон, а в іншій – пакети з покупками. Найвірогідніше, причиною радості стала чергова чудова пропозиція, яку лисичка побачила у своєму смартфоні.