Розробка бренду паб-клубу “Буха-Rest”

Бухарест – це зразок втілення ідеї. Адже перш за все ми придумали для майбутнього закладу об’ємну історію про славетного та легендарного капітана Зенона Аврамовича Буха та його хоробру команду, що сподвиглася знайти еліксир щастя та подарувати його світу. Їхня підводна субмарина “Бухарест” здійснила у 1907 році першу експедицію у акваторію Атлантичного океану і зробила безліч відкриттів. Відважний екіпаж знайшов пивну цивілізацію, по містах якої розходилися пивопроводи. Тут жили найщасливіші у світі люди.

Далі ідея обросла іменами, персонажами, характерами, драматичними моментами подорожі, цікавинками, а також назвою – “Бухарест”. Усе це було покликане для надання місцю, у якому мають відпочивати люди, особливої непересічної атмосфери: ми хотіли зарядити новий паб так, щоб він у жодному разі не здавався “звичайним простим пабом”.

Заклад був створений так, неначе це прототип легендарної субмарини, створений нащадком капітана. Саме він відкрив світові таємниці свого предка та його побратимів.

Отож, ми втілили у стінах нового пабу легенду. Заклад зустрічає відвідувачів спеціально розробленим входом, який імітує частину справжнього підводного човна. Всередині ми створили лофтовий дизайн закладу, який нагадує приміщення субмарини. Інтер’єр був доповнений зображеннями на тему легенди про пивних відкривачів. А концепція підсилена розробкою спеціальної шумової капсули для членів таємного Пивного ордена.

Справа в тому, що прихильники видатного Зенона Буха – відкривача формули пивного балансу – створили Пивний орден, який збирається у пабі-субмарині “Бухарест”, живе за традиціями та законами команди капітана Буха і щоденно споживає еліксир щастя. Та не кожному це до вподоби – є противники споживання пива. Тож розроблена капсула генерує різноманітний фоновий шум, який дезорієнтує під час телефонної розмови усіх противників споживання еліксиру щастя.

Логотип “Бухаресту” відображає суть пабу-субмарини та його атмосфери. Акцент зроблено на стародавній водолазний шолом як на символ давніх дослідників морських глибин. Такі елементи, як частини механізмів, колби, манометри лише підсилюють ефект та надають команді субмарини штрихів винахідливості, новизни, цікавого експерименту.

Коли ми віднайшли дух “Бухареста” і вдихнули його у стіни пабу, то взялися за завдання здійснити комплексний брендинг закладу.

Відтак, ми розробили усі елементи фірмового стилю і таким чином надали закладу його неповторного та унікального образу, який приваблює клієнтів своєю загадковістю, свіжістю, цікавістю та особливою атмосферою.

“Бухарест” – це унікальний проект як для міста Івано-Франківськ, так і для цілою України. Схожі концептуальні паби не зустрічаються на території країни, тому субмарина “Бухарест” – це флагман концептуального дизайну в Україні.

[contact-form-7 404 "Not Found"]