Розробка фірмового стилю для рітейлера спортивних товарів Rider.ua

Rider.UA – магазин одягу та спорядження для любителів активного відпочинку. Сноубордисти, лижники, скейтбордисти, тріальщікі і просто любителі вуличної моди завжди знайдуть тут щось цікаве. Відмінною рисою Rider.UA є орієнтація на професійних спортсменів-екстремалів. У магазинах представлено багато брендів, які важко (або навіть неможливо) купити в Україні.

Задача:
Розробити дизайн логотипу і фірмового стилю магазину Rider.UA.

Рішення:

Rider.UA пропонує все необхідне для активного відпочинку. Активність, динаміка – відмінні риси бренду, які ми прагнули втілити в логотипі. В результаті, була створена «окрилена» монограма назви магазину з динамічним нахилом вправо. Знак срібного, металевого кольору, розміщений на активному помаранчевому полі. Різні варіанти використання логотипу, фірмових кольорів і шрифтів ми зібрали в брендуке Rider.UA.

Також Vitamin ADV створили перші рекламні образи Rider.UA. Запропонована нами стилістика передбачала використання фото екстремального відпочинку та інформаційного поля. Для набору рекламного повідомлення та слогану використовувалася смілива молодіжна типографіка.

[contact-form-7 404 "Not Found"]