Розробка дизайну логотипу та фірмового стилю для кондитерської “Майстерня карамелі”

Львівська кондитерська «Майстерня карамелі» працює в унікальному форматі: вся продукція готується вручну на очах у відвідувачів. А для приготування карамелі використовуються виключно натуральні інгредієнти: цукор, патока і витяжки з фруктів та овочів для кольору і смаку. Комбінуючи їх, кондитери створюють різноманітні солодощі.

Але найбільше пощастило дітям. Вони можуть не тільки спостерігати за процесом виготовлення солодощів, а й стати його безпосередніми учасниками на спеціальних майстер-класах.

Задача:
Розробити логотип і фірмовий стиль для кондитерської «Майстерня карамелі».

Рішення:
Якщо шоколад однаково сильно люблять як дорослі так і діти, то серед шанувальників карамелі переважає дуже юна цільова аудиторія. Тож розробляючи логотип і фірмовий стиль ми орієнтувалися, в першу чергу, на батьків з дітьми.

Логотип складний, майже геральдичний. На ньому ми зобразили персонажа – веселого кондитера, який в одній руці тримає льодяник на паличці. Для написання назви використали рукописний шрифт, який підкреслює, що карамель виготовляється вручну. Кольори бренду – яскраві, життєрадісні і карамельні.

Наша особлива гордість – велика ілюстрація створена для «Майстерня карамелі». На ній зображене населене казковими персонажами карамельний місто. Через нього протікає карамельна річка, на карамельних берегах якої розташовано карамельні будинки. Ілюстрація використовується в оформленні кондитерської, а її окремі персонажі живуть на сувенірній продукції та упаковках карамелі.

Всі елементи фірмового стилю, зразки брендування упаковки та сувенірної продукції, ми зібрали в брендбуці «Майстерня карамелі».

[contact-form-7 404 "Not Found"]