Зйомки ролика для житлового комплексу “Квартал Краківський”

«Вамбуд» – будівельна компанія, яка працює на ринку житлової та комерційної нерухомості з 2006 року. За цей час компанія заробила бездоганну репутацію і визнання клієнтів та партнерів. На сьогоднішній день «Вамбуд» – один з найвідповідальніших забудовників Івано-Франківська.
Люди, які працюють в компанії – це висококваліфіковані, енергійні, цілеспрямовані, працівники з великим досвідом роботи, основним завданням яких є сумлінне виконання покладених на них обов’язків для досягнення спільної цілі.

Однією з таких цілей став житловий комплекс “Квартал Краківський”.

“Квартал Краківський” – нове місто в передмісті Івано – Франківська. Сучасний житловий комплекс, який створений для людей, які хочуть домашнього комфорту та воліють сховатись від міської метушні.

Задача:
Створити рекламний ролик для житлового комплексу “Квартал Краківський”.

Рішення:
Ми створили особливу історію про дитячі мрії та справжню дружбу. Історію про таємне місце, яке залишиться в пам’яті на все життя. Місце де ми були щасливі дітьми.
Ми знайшли таке місце аж на горі поблизу Верховини. Місце, де одиноко стоїть саме “наше дерево” – з великою розлогою кроною та неймовірним просторим пейзажем довкола. Ми збудували на цьому дереві фантастичний будиночок і зняли неймовірно поетичний рекламний ролик.

Клієнт: Корпорація VAMBUD

Агентство: Vitamin ADV

Продакшн студія: Vitamin Film Studio

Керівник проекту: Віталій Соболевський

Художник-постановник: Михайло Левченко

Продюсер: Віталій Соболевський, Люда Байда, Катя Масляєва

Оператор: Олексій Хорошко

Режисер: Віктор Масляєв