Розробка дизайну упаковки для лінійки продукції “Hyalual”

Інститут Гіалуаль Швейцарія – експерт у збереженні та покращенні стану шкіри, глобальна компанія, розробник і виробник товарів для естетичної та анти-ейдж медицини.
“Hyalual” (“Гіалуаль”) – це препарат нового покоління, який має у своєму складі унікальну формулу поєднання очищеної гіалуронової кислоти з сукцинатом і впливає на всі основні патогенетичні механізми старіння шкіри.

Завдання:
Розробити дизайн упаковки для лінійки продукції “Hyalual” та створити макет рекламного буклету для серії препаратів “Hyalual”.

Рішення:
При розробці дизайну упаковки для естетичної анти-ейдж медицини ми звертали увагу на унікальність складу препаратів та аудиторію. Ми поставили перед собою мету розробити пакування, яке асоціюватиметься у жінок більше з косметикою, а не з лікарськими препаратами, проте зберігатиме стильний та стриманий образ.
Буклети повинні детальніше розповідати про переваги препаратів, їхні механізми дії та показувати, який ж буде ефект від застосування. Щоб зробити буклети інформативними та водночас цікавими та легкими для сприйняття, ми використали спеціально розроблену інфографіку та фото реальних жінок з додатковими позначками. Всі буклети ми розробляли в одному стилі з упаковками препаратів.