Розробка дизайну логотипу та фірмового стилю для ірландського пабу Дублін

Львівський паб «Дублін» — маленький острівець Ірландії в центрі стародавнього українського міста. У закладі відтворили інтер’єр класичного пабу: дерев’яні меблі, приглушене світло, стільці біля барної стійки. Та головне, гостям пропонують широкий вибір європейських сортів пива, які складно (а іноді просто неможливо) знайти в інших закладах.

Задача:
Придумати назву для пабу, розробити дизайн логотипу і фірмовий стиль.

Рішення:
Немає в світі країни, де б любили пиво більше, ніж в Ірландії. Розробляючи назву для пабу, ми ґрунтовно ознайомилися з культурою і традиціями цього острова. Врешті-решт, запропонували назвати його на честь столиці Ірландії — «Дублін».

Потім дизайн-студія Vitamin ADV створила лаконічний шрифтовий логотип, використавши класичну «британську» типографіку. Родзинка нашого рішення: щасливий чотирилистник конюшини, замість крапки, над «і». Основні кольори логотипу — традиційні ірландські відтінки зеленого.

У фірмовому стилі пабу ми запропонували використовувати стародавній кельтський орнамент. Правила використання логотипу, елементів фірмового стилю і брендових кольорів виклали в брендбуці.

Використовуючи брендук, ми розробили дизайн меню пабу «Дублін». Зокрема, тут можна побачити кельтський орнамент та класичний шрифт зеленого кольору.

Також ми створили рекламний образ, присвячений відкриттю пабу «Дублін». Щоб передати атмосферу закладу, сфотографували персонажа-оповідача, який «травить байки» біля барної стійки. Його захоплено слухають дві красуні та бармен.